Szanowni Klienci,
zgodnie z art. 29a ust. 2 Ustawy z dnia 19 listopada 2009 o grach hazardowych zakazane jest uczestniczenie w grach hazardowych organizowanych przez sieć Internet przez podmioty, które prowadzą taką działalność bez wymaganego zezwolenia.
W związku z powyższym dostawcy usług płatniczych mają obowiązek blokowania transakcji płatniczych związanych z nielegalnym hazardem, w tym realizowanych na rzecz podmiotów widniejących w Rejestrze Domen Służących do Oferowania Gier Hazardowych Niezgodnie z Ustawą, prowadzonym przez Ministerstwo Finansów. Lista nazw domen wpisanych do Rejestru jest dostępna na stronie hazard.mf.gov.pl.
Przypominamy, że nie wolno używać kart ani innych instrumentów bądź usług płatniczych oferowanych przez Bank Spółdzielczy w Bydgoszczy do transakcji związanych z nielegalnym hazardem. Zabronione jest również przyjmowanie wygranych z nielegalnych gier hazardowych. Uczestnictwo w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem skarbowym i podlega karze grzywny.
Aktualną listę legalnych operatorów gier hazardowych znajdą Państwo na stronie:
https://www.finanse.mf.gov.pl/inne-podatki/podatek-od-gier/gry-hazardowe-przez-internet