Sprawdź jak dbamy o Twoje Bezpieczeństwo

Klient instytucjonalny

KREDYT OBROTOWY W RACHUNKU BIEŻĄCYM

 

Kredyt przeznaczony jest na finansowanie bieżącej działalności dla Klientów posiadających rachunek bieżący w naszym Banku.

czytaj więcej ...

KREDYT OBROTOWY W RACHUNKU KREDYTOWYM

Kredyt przeznaczony jest na finansowanie potrzeb obrotowych związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą, jak również doraźnych, sezonowych potrzeb kredytowych spowodowanych specyfiką produkcji lub świadczonych usług.
 

czytaj więcej ...

KREDYT INWESTYCYJNY W RACHUNKU KREDYTOWYM

Kredyt inwestycyjny przeznaczony jest na finansowanie nakładów inwestycyjnych, mających na celu odtworzenie, modernizację lub zwiększenie majątku trwałego.
 

czytaj więcej ...

KREDYTOWA LINIA HIPOTECZNA

Kredytowa linia hipoteczna udzielana na sfinansowanie potrzeb związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą lub/i na refinansowanie kredytów gospodarczych udzielonych przez inne banki na cele gospodarcze. Kwota pożyczki nie może przekroczyć 60% wartości nieruchomości będącej przedmiotem zabezpieczenia. Maksymalny okres spłaty wynosi 15 lat.  

czytaj więcej ...

DODATKOWE PRODUKTY KREDYTOWE

Poza najbardziej popularnymi produktami kredytowymi opisanymi wyżej Bank oferuje także:

czytaj więcej ...

Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]