Sprawdź jak dbamy o Twoje Bezpieczeństwo

Klient indywidualny

KREDYT GOTÓWKOWY

Kredyt gotówkowy przeznaczony jest na sfinansowanie własnych potrzeb konsumpcyjnych, takich jak na przykład nieplanowane zakupy.

czytaj więcej ...

KREDYT ODNAWIALNY W ROR

Kredyt udzielany jest na cele konsumpcyjne w formie linii kredytowej i przeznaczony jest dla posiadaczy rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego. Przyznany kredyt zwiększa stan wolnych środków na rachunku, do wysokości których posiadacz rachunku może realizować wypłaty gotówkowe i bezgotówkowe.

czytaj więcej ...

KREDYT NA CELE MIESZKANIOWE

Kredyt mieszkaniowy przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy pragną posiadać własny dom lub mieszkanie. Może on służyć również zaspokojeniu innych potrzeb mieszkaniowych, takich jak: remonty, przebudowy, spłatę kredytów mieszkaniowych zaciągniętych w innych bankach czy zakup działki budowlanej. 

czytaj więcej ...

POŻYCZKA HIPOTECZNA

Pożyczka hipoteczna udzielana jest osobom fizycznym z przeznaczeniem na dowolne cele, bez konieczności udokumentowania wykorzystania środków, której zabezpieczeniem jest hipoteka. 

czytaj więcej ...

Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]