Sprawdź jak dbamy o Twoje Bezpieczeństwo

Rolnicy

KREDYT OBROTOWY W RACHUNKU BIEŻĄCYM

 Kredyt przeznaczony jest na finansowanie bieżącej działalności dla Klientów posiadających rachunek bieżący w naszym Banku.

 

czytaj więcej ...

KREDYT OBROTOWY W RACHUNKU KREDYTOWYM

Kredyt przeznaczony jest na finansowanie potrzeb obrotowych związanych z prowadzoną działalnością rolniczą, jak również doraźnych, sezonowych potrzeb kredytowych spowodowanych specyfiką produkcji lub świadczonych usług. 

czytaj więcej ...

KREDYT INWESTYCYJNY W RACHUNKU KREDYTOWYM

  Kredyt inwestycyjny przeznaczony jest na finansowanie nakładów inwestycyjnych, mających na celu odtworzenie, modernizację lub zwiększenie majątku trwałego.

czytaj więcej ...

KREDYT W RACHUNKU KREDYTOWYM - AGRO KREDYT

Kredyt przeznaczony jest na finansowanie potrzeb związanych z prowadzoną działalnością rolniczą z wyłączeniem zakupu nieruchomości oraz na finansowanie spłaty kredytów zaciągniętych na działalność rolniczą w innych bankach.  

czytaj więcej ...

KREDYTOWA LINIA HIPOTECZNA

Kredytowa linia hipoteczna udzielana na sfinansowanie potrzeb związanych z prowadzoną działalnością rolniczą lub/i na refinansowanie kredytów gospodarczych udzielonych przez inne banki na cele gospodarcze. Kwota pożyczki nie może przekroczyć 60% wartości nieruchomości będącej przedmiotem zabezpieczenia. Maksymalny okres spłaty wynosi 15 lat.  

czytaj więcej ...

Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]