Sprawdź jak dbamy o Twoje Bezpieczeństwo

Aktualności

Rachunek oszczędnościowy

Dodano: Wtorek 1 sierpnia 2017

Rachunek oszczędnościowy

  • przeznaczony jest do gromadzenia środków pieniężnych w PLN na warunkach określonych w umowie (oprocentowanie środków zgodnie z Tabelą Oprocentowania Rachunków Bankowych),
  • warunkiem koniecznym do otwarcia i prowadzenia rachunku oszczędnościowego jest posiadanie w Banku rachunku ROR,
  •  dyspozycje z rachunku oszczędnościowego realizowane są wyłącznie w formie bezgotówkowej na rachunek ROR. Uznanie rachunku oszczędnościowego realizowane jest wyłącznie w formie bezgotówkowej,
  •  posiadacz (współposiadacze) rachunku może ustanowić pełnomocnika do dysponowania środkami na rachunku oszczędnościowym.

 W celu otworzenia nowego rachunku oszczednościowego prosimy o kontakt z pracownikami obsługi klienta w Centrali Banku w Bydgoszczy oraz OBS i POK.

powrót do poprzedniej strony

Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]