Sprawdź jak dbamy o Twoje Bezpieczeństwo

Klient instytucjonalny

DODATKOWE PRODUKTY KREDYTOWE

Poza najbardziej popularnymi produktami kredytowymi opisanymi wyżej Bank oferuje także:

 

  1. Kredyt pomostowy udzielany na sfinansowanie projektów unijnych. Udzielany na pokrycie nakładów inwestycyjnych, spłata części kredytu następuje z uzyskanej dotacji unijnej. Wymagany udział własny to 5%.
  2. Kredyt płatniczy udzielany na pokrycie konkretnych zobowiązań płatniczych wynikających z prowadzenia działalności gospodarczej, na maksymalny okres do 30 dni.
  3. Kredyt rewolwingowy udzielany na finansowanie bieżących potrzeb charakteryzujących się powtarzalnymi cyklami gospodarczymi lub sezonowością, które wynikają z prowadzenia działalności gospodarczej Kredytobiorcy. Jest to kredyt krótkoterminowy, odnawialny w trakcie trwania umowy kredytu.

powrót do poprzedniej strony

Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]