Sprawdź jak dbamy o Twoje Bezpieczeństwo

Rolnicy

KREDYT OBROTOWY W RACHUNKU BIEŻĄCYM

 Kredyt przeznaczony jest na finansowanie bieżącej działalności dla Klientów posiadających rachunek bieżący w naszym Banku.

 

  • Udzielany w formie odnawialnej linii kredytowej,
  • Każdy wpływ na rachunek bieżący zaliczany jest na spłatę kredytu, powodując jednocześnie automatyczne odnowienie się kwoty limitu o kwotę dokonanej spłaty,
  • Odsetki płacone tylko od wykorzystanej kwoty kredytu,
  • Brak kosztów za niewykorzystaną kwotę kredytu.

Dla Klientów nieposiadających rachunku bieżącego w naszym Banku istnieje możliwość udzielenia takiego kredytu pod warunkiem otwarcia rachunku bieżącego w naszym Banku i przedstawieniem opinii bankowej o wysokości obrotów w innym banku. W takim przypadku Klient zobowiązuje się do przeprowadzania rozliczeń poprzez rachunek bieżący prowadzony w naszym Banku.
 

powrót do poprzedniej strony

Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]